Školní fotografie

Pro školy i školky děláme skupinové fotografie, portréty učitelů i dětí. Fotografujeme i školní akademie, sportovní akce, besídky, soutěže, divadelní představení, karnevaly a mnoho dalšího. Na základě vašeho požadavku vám předem sestavíme cenovou nabídku.

Čím se zabíváme

  • tvorba a zpracování videomateriálu
  • tvorba a zpracování fotomateriálu
  • fotografie reklamní, reportážní, bezstínová, ateliérová, portrétové
  • grafický design

Garance kvality - Kvalita poskytovaných služeb je garantována našimi znalostmi, užívanou technikou, osobním nasazením pro věc, odhodláním co nejlépe splnit požadavky zákazníků, trpělivým nasloucháním jejich přání, rychlou reakcí na nastalé změny, ale také schopností učit se novým věcem spolu s chutí si tyto nové přístupy a techniky osvojovat. Technické a technologické vybavení, kterým disponujeme, prochází neustálou inovací a rozvojem, protože jak sami víte, čas nelze zastavit :-)

Lidské zdroje - Sofistikovaní odborníci spolu s kvalitním vedením zaručují perfektní výsledky projektů. Naši spolupracovníci mají za sebou zajímavé soukromé projekty, což spolu s dlouholetými zkušenostmi a jejich odbornými znalostmi tvoří základní kámen naší práce, kvality, úspěchu a Vaší spokojenosti. Externě spolupracujeme s dalšími profesionály (zvukaři, fotografy, kameramany...), abychom vždy plně vyhověli Vašim přáním. Perfektní zvládnutí dané technologie je pro nás samozřejmostí, stejně jako, transparentnost, kreativní přístup, flexibilita a otevřenost.

Kdo jsou naši zákazníci - Našimi klienty jsou domácí i zahraniční společnosti, stejně jako jednotlivci, či různá sdružení a spolky běžného občanského života. Námi vytvořené produkty využívají jako prostředek pro zvyšování konkurenceschopnosti, či pouze k uspokojení vlastních soukromých potřeb.

Novinky

Sokolovská ulice je znovu otevřená. možnost parkování před krámem

»1.8.2009  »Klein

Školení na Olympus E3 v provozovně 3.5.2009

»20.4.2009  »Buršík

Obrázky